Hatice Vildan YIldız Uzman Psikolojik Danışman
Uzman İle Yazılı Destek Ücreti
Yazılı Destek Ücreti 9 TL dir.
Konu çözüme kavuşuncaya kadar Uzman ile Mesajlaşırsınız.
Söz konusu ücret sadece 1 kez tahsil edilir.
Uzman Online olmasa da rahatlıkla soru sorabilirsiniz. Uzman e-posta ve telefon yoluyla uyarılır.
Uzman her yanıt verdiğinde e-posta adresinize uyarı mesajı gelir. Böylece sistemde beklemeniz gerekmez.
Uzmanlarımız sorularınıza en hızlı ve en doğru cevapları verebilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu süre en fazla 24-48 saat sürebilir. Pazar günleri bu süreye dahil değildir.

Hatice Vildan YIldız
Uzman Psikolojik Danışman

Uzman'dan son tweetler
  • Yıldız Teknik Üniversitesi PDR bölümünü, Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünü bitirmiştir.

Uzman Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Hatice Vildan Yıldız, Yıldız Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü 2017 yılında başarıyla tamamlamıştır. Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde masterını tamamlamış olup diğer masterını da İstanbul Zaim Üniversitesi' nde PDR bölümünde sürdürmektedir. 

Prof. Dr. Hakan Türkçapar ve ekibinden Bilişsel Davranışçı Terapi  eğitimini ve Yrd. Doç. Dr. Nevin Dölek'ten de Kısa Süreli Çözüm Odaklı terapi eğitimini almıştır.Çocuk testleri ve MMPI  testlerine dair eğitimi tamamlamış olup uygulamalar yapmaktadır.  Ergen ve yetişkinlerle bireysel terapiler yapmaktadır. Depresyon, kaygı bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk,travmaya bağlı sorunlar, fobiler, ilişki sorunları, yaşama dair sorunlar, öncelikli ilgi alanları olmakla birlikte, genel olarak tüm psikolojik bozukluklarla çalışmaktadır.

Mesleki çalışmalarına Psikohome'da devam etmektedir.