Merhabalar,

2007 yılından bu yana üzerine titrediğimiz, büyük hayaller kurduğumuz ve her güçlükte daha da güçlendiğimiz bu projenin nihayet hayata geçirilmesi bizlere tarifi imkansız duygular yaşatmaktadır. Bizler, mesleklerimize kıymet veren ve sadece onu icra etmekten öteye giderek, mesleklerimizi geliştirmek yolunda büyük adımlar atmayı hedefleyen, bu yolculuğumuzda da hem kendimizin hem yakın hem de uzak çevremizin var olan değerlerine değer katmaya mesleki donanımlarını artırmaya, hayat standartlarını yükseltmeye karar vermiş insanlarız. Hayata geçirdiğimiz bu proje ile hayallerimizi gerçekleştirebileceğimizden hiç kuşkumuz yok.

Bu proje ile sizler, evlerinizden bir çok meslek uzmanına ulaşabilmenin kolaylığını yaşayacaksınız. Bu kolaylık ise hayat standartlarınızın bir tık yukarı çıkmasına katkı sağlayabilecektir.

2007 yılında kurguladığımız bu fikri, ilk kez düşündüğümüz zamanlarda Türkiye ve Dünya'da eşi olmadığını belirtmek isteriz. 2007 yılından bu yana Türkiye ve Dünya'da projemizle benzerlik taşıyan her atılım bizleri daha da heyecanlandırdı. Ancak, son birkaç yıldır Avrupa ve Amerika’da yine benzerlerine rastladığımız ve gelişme sürecinde olan bu hizmet biçimi, ilgili dizilerin çekilmesine, yazıların ve makalelerin yayınlanmasına, üniversitelerde konferansların verilmesine rağmen, bizim kurguladığımız, tasarladığımız ve hayal ettiğimiz konuma halen getirilememiştir. Bu sebeple projemiz halen Türkiye ve Dünyada ilk olma özelliği taşımaktadır.

Emeği geçen, destekleyen ve değerli eleştirilerini esirgemeyen herkese Teşekkür Ederiz,
  
                                                                                                                                                                                                
                                                                                                                                                                                      Onlinedanisma.Com