Avukat Doktor Psikolog Online Danışma Hizmetleri
Ayça Akın Yaşam Koçu
Uzman İle Yazılı Destek Ücreti
Yazılı Destek Ücreti 9 TL dir.
Konu çözüme kavuşuncaya kadar Uzman ile Mesajlaşırsınız.
Söz konusu ücret sadece 1 kez tahsil edilir.
Uzman Online olmasa da rahatlıkla soru sorabilirsiniz. Uzman e-posta ve telefon yoluyla uyarılır.
Uzman her yanıt verdiğinde e-posta adresinize uyarı mesajı gelir. Böylece sistemde beklemeniz gerekmez.
Uzmanlarımız sorularınıza en hızlı ve en doğru cevapları verebilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu süre en fazla 24-48 saat sürebilir. Pazar günleri bu süreye dahil değildir.

Ayça Akın
Yaşam Koçu

Uzman'dan son tweetler
  • Fazla bir sebebe ihtiyacın yok. Yaşamaktan duyduğun mutluluğu hisset.

  • "Yaşayan biɾ mıknatıssınız. Hayatınıza çektikleɾiniz, baskın olan düşünceleɾinizle tam biɾ uyum içindediɾ."

  • "Canavarlar gibi yaşamak için değil bilginin ve zeka erdeminin peşinden gitmek için doğdunuz."

Uzman Hakkında

 

AYÇA AKIN KİMDİR?

Danışman & Yazar

www.aycaakin.com

www.motivasyonatolyesi.com

Ayça Akın, 16 Mayıs 1981’de İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Grafik bölümünden Teknik Bilimler dönem birincisi olarak mezun oldu. Akın, "HADİ CESARET","YAŞAMAK ŞART", “KENDİNE HİÇ SORDUN MU?”, "OTUR Bİ KONUŞCAZ" adlı kişisel gelişim kitaplarının yazarıdır. Ayça Akın insanların hayata bakışlarını ve hayatlarını değiştirmelerinde ışık olan, büyük cesaret veren yaşam hikayesi ve başarılarıyla Ntv, Fox Tv, Tgrt, Sabah gazetesi, Sözcü gazetesi, Alem Fm, Trt1 Radyo başta olmak birçok kez basılı, görsel ve sosyal medyada yer aldı. Ayça Akın meslek hayatına global bir reklam ajansında metin yazarı olarak devam ediyor aynı zamanda “engelli” sıfatını taşıyan biri olarak “sağlıklı” ya da “engelsiz” olarak adlandırılan insanlara, kolay vazgeçenlere danışmanlık yaparak ışık ve cesaret kaynağı oluyor. 2015 Ekim – 2016 Aralık (1 yıl 2 ay) haftada iki kez Hürriyet gazetesi - www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ayca-akin/ köşesinde yazan Ayça Akın, "Süper Beyin" ve "Kitap Klubü" dergilerinde de yazarlık yapmış olan Ayça Akın, bir döneme damgasını vuran, 2017 yılında yeniden medya dünyasına dönüş yapan Türkiye’nin en çok satan dergilerinden “Boxer Dergisi”nde kendi köşesinde yazmaya devam etmektedir. 2015 Ocak – 2016 Mart arasında her ay, ayda iki kez City’s Nişantaşı’nda “Ayça Akın ile Hadi Cesaret" etkinliğiyle bireysel danışmanlık vermiştir. Ayça Akın onlinedanisma.com‘un da uzman yaşam koçudur. Akın, “Ayça Akın Motivasyon Atölyesi"nin de kurucusudur. Akın, BEDD – Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği'nde Yönetim Kurulu Üyesi & Sosyal İşler Sorumlusu olarak da yer almıştır. Ayça Akın yaptığı sosyal sorumluluk, farkındalık çalışmaları, seminerleri ve başarıları nedeniyle WDU – World Disability Union & DEV- Dünya Engelliler Vakfı tarafından “KÜRESEL SOSYAL FARKINDALIK ÖDÜLÜ” ne layık görülmüş bir aktivisttir. WDU – World Disability Union & DEV – Dünya Engelliler Vakfı “Universal Designs and Standarts Commision” - Evrensel Tasarım ve Standartlar Komisyonu üyesidir ve Türkiye'yi temsil etmektedir. Aynı zamanda WDU - World Disability Union bünyesindeki WDU Evrensel Tasarım Uygulama Merkezi'nin Doğru İletişim Merkezi koordinatörü ve eğitmenidir.

 

MEDYA'da AYÇA AKIN

www.aycaakin.com
 

OKUR & TAKİPÇİLERDEN

Ayça geçen on yıl içinde yeni bir kadın yaratmış kendinden. Facebook’ta 46 bin takipçisi olan, kişisel motivasyon konusunda koçluk yapan, kitapları olan bir yazar şimdi o.

 

Özlem Gürses
Sunucu & Oyuncu

 

Merhaba Ayca Haınm….Size guzel dileklerimi iletiyorum…Bu kadar guclu , bu kadar inatcl ve istedigini elde etmenin yollarlnl bulmanlzdan dolayl…Keske toplumumuzda sizin gibi insanlar her gecen gun artsa…Sagolun…Varolun…sevgilerimle..

 

Bennu Yıldırımlar
Tiyatro Sanatçısı & Oyuncu

 

Hayatımdaki pozitif değişimin adıdır Ayça Akın, sevgilerle
 

Zeliha Alkan

 

Ayca’ cim merhaba. Seninle 8 nisanda aşk ve araba olumlamasi konuşmuştuk. Hayalimdekinden daha guzel bir arabayi satin aldim biliyor musun bugün? Guvenle ilgili calistim ve ego kodumu buldum. Şimdi allahin izniyle yeni bir askin hayatına girmesine izin veriyorum.

 

Semra Demir

 

Ayça hanım merhabalar…..size ne kadar teşekkür etsem azdır hiç tanımadan sevilebilirmi bir insan?…kocaman evet ben hiç tanımadan seviyorum sizi…Hadi cesaret isimli kitabınızı en az 10 kez okudum ve hastalığım konusunda olduğu gibi her konuda bakış açımı değiştirdi..çok zor geçen günlerimi silip götürdü…hayata daha güzel bakıyorum ve kabullenemediğim RA yı seviyorum sayenizde….iyiki varsınız iyiki o güzel yüreğinizle bize ulaştınız…benim için çok geç oldu ama yeni çıkan kitabınızı malesef yeni gördüm :(( ve hemen yarın kitabınızı almak için sabırsızlanıyorum…inanıyorumki bu defa çok farklı bir durumu kitabınızla yenicem…Allah yolunuzu açık etsin…her zaman yanımızda olun lütfen…iyi geceler.

 

Birsev Orducan Öztopaloğlu

 

Günaydın,nasılsınız,bende bunalımdaydım,sizin sayenizde hayata bakiş açımı değistiriyorum,tşekkürler,paylaşımlarınızın devamını diliyorum,kendinize iyi bakin.

 

Coşkun Ünlü

 

Şiddetle tavsiye ederim, daha iyi bir dunyayi ancak bizim kurabilecegimizi ve bunun cok da zor olmadigini cok iyi anlatiyor, daha onemlisi inandiriyor. Tebrikler Ayça.

 

Nejdet Sayın


Diğer okur ve takipçi yorumları için tıklayın.
 

SOSYAL MEDYA'da AYÇA AKIN
Facebook : aycaakinofficial

Twitter : aycakn

Instagram : aycakn

 

  • Soru Cevaplar
  • Ücretsiz Soru
Uzmana Ücretsiz Soru Sorabilmek İçin Sisteme Üye Olmanız Gerekmektedir.